Adopce na dálku – Mercy

Mercy je dívka z Indie, které pravidelně naše škola již dlouhodobě zasílá finanční dar. Momentálně chodí do 7. třídy a díky nám si může plnit své sny.

Zaslala nám dopis, který začíná otázkami, jak se nám daří a co je u nás nového. Jí se daří velmi dobře, ve škole jí to velmi baví. Nedávno se zúčastnila tamějšího školního festivalu, ve kterém vyhrála první místo v pěvecké soutěži. Daří se jí natolik, že má velmi dobré známky, zvládla dokonce i velkou pololetní zkoušku. Za odměnu jela na výlet do Kéraly, kde viděla plno krásné přírody. Kérala je město v jihozápadní Indii, kde se nacházejí písčité pláže, jezera a nejvyšší hora Anamudi.

Mercy je velmi vděčná za finanční pomoc, která od naší školy přichází, jelikož finance jsou velmi potřebné. Mrzí ji, že se nemůžeme vidět osobně, jelikož vzdálenost je neúprosná, avšak psaní dopisů přirovnává k místu, kde může bez ostychu sdílet své emoce a pocity a za to je velmi vděčná. Naše škola jí pomáhá růst a splnit si své sny. Snaží se také pomáhat chudým lidem a velmi nás obdivuje, že nejsme lhostejní a děláme toho pro ni tolik. Na závěr píše, že naši pomoc nebere jako samozřejmost a velmi si jí váží.

Všem děkujeme za Váš příspěvek.

DOKUMENTY KE STAŽENÍ

stáhněte ZDE