Buchty a loutky – Norská pohádka

V pátek 31. 3. 2023 do naší školy zavítalo loutkové divadlo s netradičním názvem Buchty a loutky. Vlastně již jejich název o tomto spolku vypovídá mnoho. Buchty a loutky hrají netradičním a velmi osobitým stylem. Když se řekne loutkové divadlo, často si představíme Spejbla a Hurvínka. A toto byla příležitost dětem ukázat, že loutkové divadlo vypadá i jinak. Ukázat, že mnoho věcí můžeme dělat různým způsobem a nemusíme se toho bát.

Marek Bečka, Vít Brukner a Zuzana Bruknerová zahráli pro celý 1. stupeň Norskou pohádku. Příběh o princi, který byl zakletý v medvěda, a o dívce, která měla chamtivé rodiče, kteří ji medvědovi vydali – naštěstí. Protože ve štěstí a lásku se proměnilo všechno to zlé, co je na začátku společné cesty provázelo.

Loutky s osobitým důrazem na výtvarnou stránku, hudba, zvukové efekty i medvěd v životní velikosti – to vše nám přineslo skvělé loutkové divadlo Buchty a loutky. Ale hlavně… vykouzlili úsměv na tváři! A my Buchtám moc děkujeme a budeme se těšit na další milá setkání ve škole.


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data/web/virtuals/236559/virtual/www/wp-content/plugins/themler-core/shortcodes/shortcodes-effects.php on line 291

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data/web/virtuals/236559/virtual/www/wp-content/plugins/themler-core/shortcodes/shortcodes-effects.php on line 291

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data/web/virtuals/236559/virtual/www/wp-content/plugins/themler-core/shortcodes/shortcodes-effects.php on line 302

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data/web/virtuals/236559/virtual/www/wp-content/plugins/themler-core/shortcodes/shortcodes-effects.php on line 302

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data/web/virtuals/236559/virtual/www/wp-content/plugins/themler-core/shortcodes/shortcodes-effects.php on line 302

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data/web/virtuals/236559/virtual/www/wp-content/plugins/themler-core/shortcodes/shortcodes-effects.php on line 302

DOKUMENTY KE STAŽENÍ

stáhněte ZDE