Dny pro záchranu života – Alergie, tonutí

V týdnu od 4. 10. do 8. 10. 2021 byl na naší škole celotýdenní program společnosti Zdravotníci s.r.o., která s naší školou spolupracuje už několikátý rok. Tým profesionálních lektorů záchranářů/zdravotníků připravil tentokrát Dny pro záchranu života na téma Alergie a tonutí. Zdravotníci/záchranáři se žákům snažili názornými ukázkami na modelových situacích předvést, jak poskytnout první pomoc a jak se v krizových situacích na toto téma zachovat. Žáci měli možnost vyzkoušet si resuscitaci na figurínách. Všem našim žákům zdravotníci poskytli užitečné a praktické informace, které všichni mohou využít v běžném životě. Ke konci projektového dne si žáci společně shrnuli získané informace. Všichni zúčastnění měli dostatečný prostor pro možné dotazy a na zajímavosti týkající se života záchranáře.


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data/web/virtuals/236559/virtual/www/wp-content/plugins/themler-core/shortcodes/shortcodes-effects.php on line 291

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data/web/virtuals/236559/virtual/www/wp-content/plugins/themler-core/shortcodes/shortcodes-effects.php on line 291

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data/web/virtuals/236559/virtual/www/wp-content/plugins/themler-core/shortcodes/shortcodes-effects.php on line 302

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data/web/virtuals/236559/virtual/www/wp-content/plugins/themler-core/shortcodes/shortcodes-effects.php on line 302

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data/web/virtuals/236559/virtual/www/wp-content/plugins/themler-core/shortcodes/shortcodes-effects.php on line 302

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data/web/virtuals/236559/virtual/www/wp-content/plugins/themler-core/shortcodes/shortcodes-effects.php on line 302

DOKUMENTY KE STAŽENÍ

stáhněte ZDE