Kontaktování neznámým člověkem

por. Bc. Eva Stulíková

Osmnáctiletou dívku oslovil na cestě mezi Přestavlky u Čerčan a Vranovskou Lhotou neznámý muž s kuklou na hlavě.

BENEŠOVSKO – Dívka z místa okamžitě utekla. Případ policie prověřuje. Podezřelého už zná.Ve středu 5. června v podvečerních hodinách procházela osmnáctiletá dívka po silnici mezi obcemi Přestavlky u Čerčan a Vranovskou Lhotou. V jedné chvíli se v její blízkosti ocitl neznámý muž s kuklou na hlavě, který ji oslovil. Ona ale rychle zareagovala a z místa utekla. K žádnému fyzickému kontaktu tak mezi nimi nedošlo, muž dívku nijak nepronásledoval. Případem se v současné době intenzivně zabývají benešovští kriminalisté. Ti už znají identitu podezřelého muže a aktuálně

ZÁKLADNÍ DOKUMENTY ŠKOLNÍHO
ROKU 2019/2020 – STÁHNĚTE SI DOKUMENTY

stáhněte ZDE