Vánoční vystoupení školního sboru

Děti ze všech ročníků druhého stupně ZŠ pod vedením Kláry Mikulášové nacvičily pásmo vánočních písní a koled, které letos hojně využily.

Sbor vystupoval nejprve 26. 11. v rámci kulturního programu k rozsvícení vánočního stromu na prostranství před čerčanským kulturním domem. Za instrumentálního a tanečního doporvodu dětí a pedagogů ze ZUŠ zde sbor zazpíval 5 skladeb, a dle ohlasů velmi početného publika, bylo vystoupení vydařené.

Další akcí, kde se beze zbytku využil náš repertoár, byla návštěva čerčanského Hospicu Dobrého Pastýře 20.12. Děti  při velmi emotivní atmosféře zpříjemnily sváteční čas nejen pacientům, ale i milému personálu. Při putování hospicem zaznělo 10 koled a vánočních písní za kytarového doprovodu K. Mikulášové, doplněného o flétnu a akordeon, kterých se chopila Klárka Petrásková (6.B) a Emma Honcová (6.A). Z Hospicu již nyní znějí prosby o naše další vystoupení, na které se budeme určitě znovu těšit.

Posledním vystoupením školního sboru bylo předvánoční loučení na chodbách naší školy, které proběhlo 22.12., kde před rozsvíceným stromkem a žáky celého druhého stupně zaznělo 7 vánočních písní a koled. Program zpestřila svým vystoupením i Adélka Wagnerová (9.C), která zazpívala vánoční duet s p. uč. Mikulášovou, a ve finále si s námi už zpívala opravdu celá škola.

Od druhého pololetí se zkoušky sboru ukotví i do rozvrhu jakožto pravidelný kroužek, který mohou žáci školy navštěvovat. Těšíme se tak na nové výzvy, spoustu zábavy s muzikou a další veřejná vystoupení.


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data/web/virtuals/236559/virtual/www/wp-content/plugins/themler-core/shortcodes/shortcodes-effects.php on line 291

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data/web/virtuals/236559/virtual/www/wp-content/plugins/themler-core/shortcodes/shortcodes-effects.php on line 291

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data/web/virtuals/236559/virtual/www/wp-content/plugins/themler-core/shortcodes/shortcodes-effects.php on line 302

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data/web/virtuals/236559/virtual/www/wp-content/plugins/themler-core/shortcodes/shortcodes-effects.php on line 302

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data/web/virtuals/236559/virtual/www/wp-content/plugins/themler-core/shortcodes/shortcodes-effects.php on line 302

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data/web/virtuals/236559/virtual/www/wp-content/plugins/themler-core/shortcodes/shortcodes-effects.php on line 302

DOKUMENTY KE STAŽENÍ

stáhněte ZDE