Začátek školního roku 2022/2023

Vážení rodiče, milí žáci,

nástup žáků do školy (2. – 8. třídy, SP1, SP2) se uskuteční dne 1. 9. 2022 mezi 7:35 a 7:50 přes vstup do šaten. Děti se nebudou přezouvat a odeberou se rovnou do svých kmenových tříd. První školní den bude trvat orientačně jednu vyučovací hodinu. Poté žáci opustí školu. V tento den nebude v provozu ani školní jídelna, ani školní družina.

Žáci 9. tříd se sejdou podle pokynů zaslaných emailem.

Žáci prvních tříd se sejdou před hlavním vchodem do školy mezi 7:55 a 8:00, v doprovodu svých patronů z 9. tříd a rodičů odejdou do svých tříd, kde po krátkém společném úvodu proběhne seznámení a přivítání ve škole s třídní učitelkou, zatímco se rodiče odeberou s vychovatelkami školní družiny do jídelny vyřešit administrativu kolem družiny a případně zařídit v kanceláři školní jídelny čipy na oběd. Následně paní vychovatelky pohlídají děti a proběhne úvodní třídní schůzka se zákonnými zástupci.

Přípravná třída má zahájení podle pokynů zaslaných emailem.

2. až 9. 9. bude výuka v přípravné třídě do 11:15, poté odchod na oběd a do školní družiny.

V 1. třídách bude 2. až 7. 9. výuka do 11:00 (bližší informace o náplni hodin na třídních schůzkách), poté odchod na oběd a do školní družiny. Od čtvrtka 8. 9. se učí podle rozvrhu.

Ostatní třídy 1. stupně mají do středy 7. 9. výuku do 11:35, od čtvrtka 8. 9. se učí podle rozvrhu.

Třídy 2. stupně a SP2 mají v pátek 2. 9. a v pondělí 5. 9. výuku formou třídnických hodin do 12:30, v úterý 6. 9. se učí podle rozvrhu bez odpoledního vyučování a od středy 7. 9. bude výuka podle rozvrhu včetně odpoledních hodin.