Začátek školního roku – první třídy

1. 9. 2021 – příchod 7:45 h – 7:55 h, kde si před školou třídní učitelky přeberou děti a odvedou je do třídy (děti budou mít s sebou tašku na věci, které dostanou od paní učitelky a odnesou si je domů). Paní učitelky v cca 8:30 h dovedou děti před školu, kde si je převezmou zákonní zástupci  a všichni se společně přesunou do volného venkovního prostoru, kde budou mít informační třídní schůzku. Předpokládaný konec je cca 9:00 h.

Prosíme, připravte děti, že budou se svými třídními učitelkami chvíli samy, bez přítomnosti rodičů, a že ve společných prostorech budou muset mít nasazenou ochranu dýchacích cest. Po usazení ve třídě budou moci ochranu dýchacích cest odložit.

Tento den nebude v provozu školní družina ani školní jídelna.

Žádáme rodiče, aby 1. 9. 2021 v době od 7:00 h do 11:00 h přišli doplnit zápisové lístky do ŠD (domeček). Děkujeme.

V kanceláři školní jídelny u paní Vašákové je možné vyřídit čipy na oběd.

2. 9., 3. 9. a 6. 9. 2021 – příchod 7:45 h – 7:55 h před školu, kde si třídní učitelka přebere děti a odvede do třídy. 1. a 2. vyučovací hodinu proběhne ve třídě společná činnost, po velké přestávce bude procházka, v 10:50 h – 11:00 h společně s vychovatelkami a třídními učitelkami odchod na oběd, poté do školní družiny.

od 7. 9. 2021 – výuka již podle rozvrhu


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data/web/virtuals/236559/virtual/www/wp-content/plugins/themler-core/shortcodes/shortcodes-effects.php on line 291

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data/web/virtuals/236559/virtual/www/wp-content/plugins/themler-core/shortcodes/shortcodes-effects.php on line 291

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data/web/virtuals/236559/virtual/www/wp-content/plugins/themler-core/shortcodes/shortcodes-effects.php on line 302

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data/web/virtuals/236559/virtual/www/wp-content/plugins/themler-core/shortcodes/shortcodes-effects.php on line 302

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data/web/virtuals/236559/virtual/www/wp-content/plugins/themler-core/shortcodes/shortcodes-effects.php on line 302

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data/web/virtuals/236559/virtual/www/wp-content/plugins/themler-core/shortcodes/shortcodes-effects.php on line 302

DOKUMENTY KE STAŽENÍ

stáhněte ZDE