Anglická olympiáda

I letos se na naší škole konala olympiáda z anglického jazyka pro 8. a 9. ročníky. Tato soutěž nám i letos přinesla skvělé momenty a ukázala nám, že naši žáci jsou velmi talentovaní a plni odhodlání.

Prvního kola, které se konalo 29.2., se zúčastnilo celkem 19 žáků, kteří měli nejlepší studijní výsledky v tomto jazyce. Po třech náročných testech, jak poslechových, tak gramatických, se 8 z nich probojovalo do druhého kola, které se konalo o týden později.

Všichni v tomto kole excelovali a předvedli nám opravdu úžasné výkony. Druhého kola se zúčastnili: Dorotka Brázová 9. B, Emilka Hradecká 8. A, Jakub Kronovetr 8. A, Ema Krysličková 8. B, Dominik Molčák 9. A a David Urbaník 9. A. Dva žáci se kvůli absenci 2. kola nezúčastnili.

Je nám potěšením oznámit, že na 3. místě se se svým skvělým výkonem umístil Dominik Molčák z 9. A. Krásné 2. místo vybojovala Emilka Hradecká z 8. A a na 1. místě se se svým výkonem a ukázkou svých vynikajících schopností a talentu umístil Jakub Kronovetr8. A.

Vítězům moc gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů v dalším studiu tohoto krásného jazyka. Všem také děkujeme za jejich účast a nasazení a těšíme se opět na následující ročník této soutěže.