Ježíškova vnoučata

Během prosince žáci a zaměstnanci naší školy přispěli na dárky seniorům v projektu Ježíškova vnoučata.

Celková vybraná částka dosáhla hodnoty 17 000 Kč. Za vybrané peníze se nakoupila spousta oblečení (ponožky, svetry, noční košile, halenky, kalhoty), domácí a zdravotnické potřeby (teploměry, vitamíny), holicí strojky, polštáře, deky,  ale i speciální radio pro slepce, gramofon, také byla zajištěna štědrovečerní večere dvěma bratrům, kteří zůstali bez rodin.

Ke každému balíčku ještě senioři dostali osobní dopis a nějakou pochoutku, na které jsme se dohodli s koordinátorkami dle chuti seniorů – dia cukroví, sterilovaná zelenina, doutníky, čokoláda, atd.

Zbylých 1 340 Kč věnujeme na provoz Hospice Dobrého Pastýře v Čerčanech. Všem, kteří přispěli, a snad tak vyčarovali úsměv na rtech seniorů, ze srdce děkujeme.