Příběhy našich sousedů – příprava

Dne 6. března jsme se v rámci školního projektu „Příběhy našich sousedů“ vydali s dětmi, paní učitelkou Dvořákovou a paní asistentkou Sadílkovou do Liberce za paní Jarmilou Vaňkovou, prababičkou Marušky z 8. B. Paní Vaňková, 98letá dáma narozená v roce 1925, nám otevřela dveře do svého života a poskytla nám cenné vzpomínky na své dětství, dobu okupace, druhou světovou válku a tak dále. S ní jsme nahrávali zajímavou reportáž, kterou budeme dále upravovat až do finálního tříminutového výstupu. Paní Vaňková nám nejen vyprávěla o svých nejhorších a nejsmutnějších zážitcích, ale i o těch nejhezčích a nejvtipnějších, které ji po tolika letech stále rozesmávají. Při našem příchodu jsme jí přinesli kytičku a strávili s ní dopoledne, přičemž každý žák měl svoji roli – technika, fotografa, tazatele otázek, zapisovatele stopáže i přípravu otázek. Děti prokázaly velkou šikovnost a těšíme se na konečný výsledek reportáže.


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data/web/virtuals/236559/virtual/www/wp-content/plugins/themler-core/shortcodes/shortcodes-effects.php on line 291

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data/web/virtuals/236559/virtual/www/wp-content/plugins/themler-core/shortcodes/shortcodes-effects.php on line 291

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data/web/virtuals/236559/virtual/www/wp-content/plugins/themler-core/shortcodes/shortcodes-effects.php on line 302

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data/web/virtuals/236559/virtual/www/wp-content/plugins/themler-core/shortcodes/shortcodes-effects.php on line 302

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data/web/virtuals/236559/virtual/www/wp-content/plugins/themler-core/shortcodes/shortcodes-effects.php on line 302

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data/web/virtuals/236559/virtual/www/wp-content/plugins/themler-core/shortcodes/shortcodes-effects.php on line 302

DOKUMENTY KE STAŽENÍ

stáhněte ZDE