Recitační soutěž

V úterý 29. 3. proběhlo školní kolo recitační soutěže. V kategorii 2. a 3. tříd se na 3. místě umístil Vojtěch Krása ze 3. B, na 2. místě Marie Štollová z 2. A a na 1. místě s postupem do okresního kola se umístila Kateřina Fotrová ze 3. A. V kategorii 4. a 5. tříd se na 3. místě umístil Patrik Podešva z 5. A, na 2. místě Anna Ciglerová z 5. C a na 1. místě s postupem do okresního kola se umístila Lucie Kadlecová ze 4. A. Okresní kolo letos proběhne online formou. Všichni recitátoři byli odměněni nejen potleskem svých spolužáků a paní učitelek a asistentek, ale také drobnou sladkostí, upomínkovým předmětem a diplomem. Ti nejúspěšnější si domů odnesli poukázky do knihkupectví v Benešově. Gratulujeme.