ŠD Velikonoční zdobení a pletení pomlázek

Jako každý rok, tak i letos měly děti z 1. oddělení školní družiny možnost zdobit perníčky, které pro nás napekla a donesla společně s polevami a zdobením paní Fábryová. Dětem se práce moc líbí. Rády zdobí i mlsají… Letos jsme připravovali perníčky pro velikonoční výstavku v infocentru. Myslím, že se dětem opravdu povedly.
Paní Fábryové za ochotu a zájem o děti ve školní družině děkujeme. Moc si toho vážíme!

Ve školní družině také proběhlo pletení pomlázek, které zajistil pan Kučera. Donesl proutky vrby a učil děti plést jednoduchou pomlázku, kterou využijí při velikonočním koledování. Tato činnost se líbila hlavně chlapcům, kteří se již nemohou Velikonoc dočkat.
Pletením pomlázek jsme strávili krásné odpoledne a panu Kučerovi moc děkujeme !

L. Suchánková

DOKUMENTY KE STAŽENÍ

stáhněte ZDE