Sportovní den mládeže s TAJV 2023

Ve středu 10.5.2023 se uskutečnil 2. ročník národní soutěže Sportovní den mládeže s TAJV v Čerčanech na novém venkovním multifunkčním sportovišti pro žáky školy. Sportovní akce TAJV v Čerčanech patřila mezi 250 semifinálových turnajů v České republice. Účastníci turnaje se utkali v soutěžním pětiboji, který byl složen z fotbalu, florbalu, házené, frisbee a tenisu.

Z celkového vítězství na turnaji v Čerčanech se zaslouženě radovali žáci Dan Pfeffer, František Škvor, Vojtěch Kaplan, Matyáš Breburda, Richard Pekař, Denis Horazný, Milan Klíma a Denis Stejskal. Finalisté postupového turnaje v Čerčanech získali upomínkové diplomy, věcné odměny a mnoho dalších sponzorských cen. Společně s oceněním obdrželi hráči z Čerčan nominaci na závěrečný šampionát, Národní finále v Kladně, který se bude konat 9. 12. 2023 v Kladenské sportovní hale. Na Národním finále budou postupující finalisté reprezentovat zejména základní školu, obec Čerčany a Středočeský kraj.

Sportovní den mládeže s TAJV v Čerčanech byl zrealizován za podpory obce Čerčany a partnerů soutěže.

Mgr. Jan Váňa, organizátor soutěže

www.tajv.cz


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data/web/virtuals/236559/virtual/www/wp-content/plugins/themler-core/shortcodes/shortcodes-effects.php on line 291

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data/web/virtuals/236559/virtual/www/wp-content/plugins/themler-core/shortcodes/shortcodes-effects.php on line 291

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data/web/virtuals/236559/virtual/www/wp-content/plugins/themler-core/shortcodes/shortcodes-effects.php on line 302

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data/web/virtuals/236559/virtual/www/wp-content/plugins/themler-core/shortcodes/shortcodes-effects.php on line 302

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data/web/virtuals/236559/virtual/www/wp-content/plugins/themler-core/shortcodes/shortcodes-effects.php on line 302

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data/web/virtuals/236559/virtual/www/wp-content/plugins/themler-core/shortcodes/shortcodes-effects.php on line 302

DOKUMENTY KE STAŽENÍ

stáhněte ZDE