Zápis do 1. tříd, PT a SPT pro školní rok 2021/2022

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

srdečně Vás zveme k zápisu do 1. třídy naší školy.

Zápis dětí do 1. třídy školního roku 2021/2022 bude probíhat ve dnech 7. 4. – 19. 4. 2021.

Na základě opatření MŠMT k organizaci zápisů k povinné školní docházce pro školní rok 2021/2022 ze dne 5. 3. 2021 bude zápis probíhat pouze distanční formou bez osobní přítomnosti Vaší i Vašeho dítěte.

Zápis do 1. tříd pro školní rok 2021/2022 je povinný pro děti narozené od 1. 9. 2014 do 31. 8. 2015.

Odklad povinné školní docházky lze uskutečnit rozhodnutím ředitele školy na základě písemné žádosti zákonného zástupce dítěte, doporučení školského poradenského zařízení (PPP, SPC) a odborného lékaře (dětského nebo klinického psychologa).

Žádost o přijetí nebo žádost o odklad je možné získat pomocí aplikace Online zápis do školy. V této aplikaci po zadání základních údajů v online formuláři je možné vygenerovat žádost o přijetí nebo žádost o odklad, která Vám přijde na Váš email. Poté je potřeba vyplnit ostatní údaje a podepsanou žádost poslat do školy. Z důvodu GDPR není možné všechny údaje vyplňovat do online formuláře. Přihláška k zápisu přes aplikaci k dispozici zde.

Pokud někomu z různých důvodů nepůjde využít zmiňovaná aplikace, máte možnost si všechny dokumenty stáhnout na našich webových stránkách (v zeleném pruhu vpravo) nebo ve výjimečných případech si je lze osobně vyzvednout ve škole na vrátnici, a to každý všední den od 7,30 h do 12,00 h.

Ve vypsaném termínu bude možné odevzdat všechny podklady k zápisu (žádost o přijetí dítěte ke školnímu vzdělávání, zápisový list, přihlášku do školní družiny, popř. žádost o odklad + vyjádření dětského lékaře nebo PPP, žádost o zařazení dítěte do přípravné třídy nebo speciální třídy).

  1. do datové schránky školy: pdhtdni
  2. e-mailem s uznávaným elektronickým podpisem (nelze jen poslat prostý email!): info@zscercany.cz
  3. poštou: ZŠ Čerčany, Sokolská 180, Čerčany 257 22 (na obálku napište ZÁPIS)
  4. osobně (do schránky školy, na obálku napište ZÁPIS)

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data/web/virtuals/236559/virtual/www/wp-content/plugins/themler-core/shortcodes/shortcodes-effects.php on line 291

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data/web/virtuals/236559/virtual/www/wp-content/plugins/themler-core/shortcodes/shortcodes-effects.php on line 291

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data/web/virtuals/236559/virtual/www/wp-content/plugins/themler-core/shortcodes/shortcodes-effects.php on line 302

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data/web/virtuals/236559/virtual/www/wp-content/plugins/themler-core/shortcodes/shortcodes-effects.php on line 302

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data/web/virtuals/236559/virtual/www/wp-content/plugins/themler-core/shortcodes/shortcodes-effects.php on line 302

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data/web/virtuals/236559/virtual/www/wp-content/plugins/themler-core/shortcodes/shortcodes-effects.php on line 302

DOKUMENTY KE STAŽENÍ

stáhněte ZDE